Finanse osobiste

ING - Twój Asystent, który pomaga w realizacji wakacyjnych planów

ING - Twój Asystent, który pomaga w realizacji wakacyjnych planów

ING Bank Śląski wspiera młodych ludzi w realizacji celów i korzystaniu z okazji, które się przed nimi otwierają tu i teraz. Bank proponuje im aplikację Moje ING jako asystenta, który może przyspieszyć realizację ich planów. Dzięki 6% oprocentowaniu na koncie oszczędnościowym w ofercie specjalnej „Bonus na start” i nagrodzie 500 zł w promocji „Załóż konto i zyskaj”, młodzi mogą pomnożyć swoje pieniądze i jeszcze szybciej osiągać swoje cele, takie jak np. wyjazd na letni festiwal. A dzięki bezpłatnym ładowarkom do telefonów od ING mogą bawić się z pełną mocą na Sun Festival i Green Festival.

Młodzi ludzie są głodni nowych doświadczeń, które poszerzają ich horyzonty i aktywnie szukają swojej drogi do niezależności. Często zmieniają swoje zajawki, korzystają z pojawiających się tu i teraz okazji i przeskakują między pracami, żeby zarobić pieniądze potrzebne na realizację kolejnych celów. W ING doceniamy ich elastyczne i przedsiębiorcze podejście i chcemy asystować im w tej pasjonującej drodze do niezależności – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

ING. Twój Asystent

Aplikacja Moje ING z kontem Mobi to nowoczesna bankowość dla młodych ludzi, która pomaga im budować swoją niezależność, nie tylko finansową. Działa jak osobisty asystent, który informuje o tym co się dzieje na kontach, podpowiada dopasowane rozwiązania i przypomina o ważnych datach i wydarzeniach. W szczególności proponuje:

 • cele oszczędnościowe, które sprawiają, że zbieranie pieniędzy na to, co teraz nas kręci jest łatwiejsze - możesz odkładać na swoje plany, ale też wypłacać za darmo i bez limitu pieniądze na ich realizację
 • darmowe przelewy między kontem osobistym a kontem oszczędnościowym w aplikacji – żeby nie ominęła Cię żadna, świetna okazja;
 • podpowiada kody rabatowe na zakupy, z którymi przygotujesz się na wakacyjne wyjazdy lub ogarniesz festiwalową stylówkę
 • wymianę waluty po wybranym kursie o każdej porze dnia i nocy, nawet na ostatnią chwilę.

Teraz konto jest dostępne w promocji "Załóż konto i zyskaj". Nagrodę - 500 zł - można otrzymać po założeniu konta w aplikacji Moje ING, metodą na selfie i spełnieniu wszystkich pozostałych warunków. Za prowadzenie tego konta bank nie pobiera opłat.

Dodatkowo dzięki 6% oprocentowaniu na koncie oszczędnościowym w ofercie specjalnej „Bonus na start” młodzi mogą mnożyć swoje pieniądze i jeszcze szybciej realizować swoje cele.

Więcej o koncie i regulaminy promocji tu: www.ing.pl/mobi

Naładuj się z ING na Sun Festival i Green Festival

ING chce towarzyszyć młodym w zbieraniu doświadczeń, dlatego przygotował specjalne pomarańczowe strefy ING na letnich festiwalach. Bank zadba o to aby Wasze telefony, aparaty i inne ważne sprzęty się nie rozładowały. Wystarczy skorzystać z bezpłatnych ładowarek od ING.

Do zobaczenia na:

 • Sun Festival, 26-28 lipca w Kołobrzegu

Najgorętszy festiwal w samym środku lata | Sun Festival (sunfestival.pl)

 • Green Festiwal, 15-17 sierpnia w Olsztynie

Olsztyn Green Festival | Olsztyn | Facebook

Wygraj w ING wakacje lub bilety na festiwal

Jeżeli chcesz poczuć festiwalowy vibe, ale nie ogarnąłeś jeszcze wejściówek, przypominamy, że wciąż trwa specjalny konkurs, w którym wyróżnimy najbardziej kreatywne podejście do realizacji swoich celów. W nagrodę dajemy młodym 5 bonów wakacyjnych o wartości 10 000 zł do Itaki, ale też 30 podwójnych biletów na Sun Festiwal w Kołobrzegu.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć lub założyć konto Mobi 18-26 i odpowiedzieć na pytanie: Co planujesz zrealizować w te wakacje z celem oszczędnościowym w aplikacji Moje ING i jak chcesz to osiągnąć?

Zgłoszenia zbieramy do 18 lipca br. do godz. 12:00, w aplikacji Moje ING. Więcej o konkursie tu: www.ing.pl/konkurs

Działania realizowane są w ramach kampanii dla młodych 18-24 „To co teraz masz w planach”. Twarzą kampanii jest QRY, młody twórca internetowy, piosenkarz i influencer, Jego piosenka „Tyrka”, która podkreśla zaangażowanie młodych ludzi w pracę, została wykorzystana w materiałach kampanijnych.

Tytuł kampanii: „To co teraz masz w planach”

Narzędzia: internet, social media, kino, eventy

Agencja: GONG

Media: Mullen Lowe Media Hub

Link do spotu tu: https://youtu.be/ICnRtZ0fMh0

 

Nowa karta kredytowa w Santander Bank Polska

Nowa karta kredytowa w Santander Bank Polska

Od 1 lipca 2024 r. Santander Bank Polska udostępnił klientom nową kartę kredytową Visa Bonus (RRSO 22,98%). Jej atutem jest zwrot 1% wartości zakupów kartą.

Visa Bonus to karta z moneyback, czyli zwrotem części wartości zakupów kartą. W tym przypadku klienci mogą otrzymać co miesiąc bonus 1% wartości za płatności za zakupy powyżej 300 zł łącznie. Bonus w wysokości maksymalnie 15 zł miesięcznie naliczany będzie od nadwyżki. Do podstawy zwrotu wliczane są zakupy kartą, bez transakcji takich jak wypłaty z bankomatów, przelewy z rachunku karty, zasilenia portfeli, czy opłacanie rachunków. Z badań zrealizowanych wspólnie z Visa Consulting & Analytics wynika, że właśnie moneyback jest najbardziej pożądanym przez klientów benefitem przy kartach kredytowych.

 – Nowa karta kredytowa jest efektem naszych rozmów z klientami o ich potrzebach. W odpowiedzi na te potrzeby zaproponowaliśmy wyróżniający moneyback, a także bardzo prosty warunek zwalniający z opłaty miesięcznej – w karcie Visa Bonus działa tak, jak w kartach debetowych, wystarczą płatności na kwotę min. 300 zł bez konieczności liczenia transakcji. Dodatkowo do okresu bezodsetkowego wliczamy także wypłaty z bankomatów i przelewy z rachunku karty na dowolne konto. Liczymy, że z karty Visa Bonus będą korzystać klienci, którzy dotychczas używali tylko kart debetowych – powiedział Przemysław Dukiel, szef obszaru codzienne bankowanie w Santander Bank Polska.

Klienci nie poniosą opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem wykonania płatności za zakupy za min 300 zł, w przeciwnym razie opłata ta wyniesie 9 zł.

W nowej karcie Visa Bonus klient może dysponować limitem od 1000 do 100 000 złotych, używać wygodnych płatności kartą w telefonie lub zegarku (po dodaniu do portfeli cyfrowych), a także rozłożyć w czasie spłatę swoich zakupów w ramach usługi Ratio.

Dodatkowo dzięki usłudze Chargeback klient może otrzymać zwrot pieniędzy za towar lub usługę, gdy sprzedawca nie wywiąże się z umowy, bądź otrzymany towar będzie niezgodny z opisem.

Karta Visa Bonus jest wykonana z plastiku w 100% z recyklingu. Pełna informacja o karcie Visa Bonus na Karta kredytowa Visa Bonus - Santander.

 

 

***

Z oferty mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez bank warunki oceny zdolności kredytowej.

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu, zasady naliczania bonusu i informacje o transakcjach wyłączonych z bonusowania dostępne są na Santander.pl

Bank od wykorzystanej kwoty limitu w rachunku karty kredytowej Visa Bonus 5 500 zł pobiera odsetki według zmiennej stopy procentowej, równej stopie odsetek maksymalnych wskazanych w art. 359 § 2¹ kodeksu cywilnego, tj. 18,50% w stosunku rocznym. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 22,98% całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 5 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 325,57 zł, oprocentowanie zmienne 18,50% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 825,57 zł (w tym: odsetki 1 609,57 zł, opłata miesięczne 216 zł). Dla wyliczeń RRSO przyjęto łącznie następujące założenia: limit kredytowy zostaje w pełni wykorzystany przez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej w dniu zawarcia umowy, data księgowania transakcji na rachunku karty jest zgodna z datą pierwszego zestawienia operacji, a powstałe zadłużenie zostaje spłacone w ciągu 24 miesięcy; miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kwoty limitu kredytowego (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) i następuje zawsze w dniach wskazanych na zestawieniach operacji jako termin płatności.

Kalkulacje zostały dokonane na dzień 1.07.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

Wypłata z bankomatu to wypłata gotówki. Przelew z rachunku karty to polecenie przelewu albo polecenie przelewu wewnętrznego.

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu i zasady naliczania bonusu dostępne są na Santander.pl.

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie. Stan na 1.07.2024 r.

Źródło: Santander

Finansowanie KINTO najlepsze w plebiscycie Fleet Derby 2024

Finansowanie KINTO najlepsze w plebiscycie Fleet Derby 2024

Toyota Leasing z dumą ogłasza, że podczas 13. edycji Gali Fleet Derby 2024, produkt KINTO One został nagrodzony pierwszym miejscem w kategorii "Program Finansowy Importera". To prestiżowe wyróżnienie potwierdza pozycję lidera firmy na rynku oraz innowacyjność w zakresie elastycznych form finansowania.

Tegoroczna gala Fleet Derby przyniosła Toyota Leasing wyjątkowe wyróżnienie. Po intensywnym okresie głosowania, podczas którego dotychczasowi oraz potencjalni klienci mieli okazję oceniać produkty dostępne na rynku, okazało się, że finansowanie KINTO One zdobyło najwięcej głosów i tym samym zwyciężyło w kategorii „Program Finansowy Importera”.
- Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali głos na produkt KINTO One, który jest wspólnym sukcesem Zespołów: Toyota Financial Services Polska, Toyota Central Europe oraz KINTO Polska. Nie spoczywamy jednak na laurach i już teraz pracujemy nad kolejnymi innowacjami, które przyniosą nam sukces w przyszłorocznej edycji konkursu – komentuje Dominika Cepek, Członek Zarządu Toyota Leasing Polska Sp. z o.o.

Nagrodę podczas gali odebrali: Krzysztof Krakowiak, Członek Zarządu Toyota Bank Polska S.A. i Prokurent Toyota Leasing Polska Sp. z o.o., Dawid Stawinoga, General Manager KINTO Polska oraz Renata Drużyńska, Kierownik Wydziału Sprzedaży Flotowej.

 KINTO – Elastyczna forma finansowania

KINTO to możliwość wyboru samochodów z gamy dostępnych modeli marek Toyota i Lexus w tym aut dostawczych oraz używanych w jednej z kilku elastycznych form finansowania, dopasowanych do różnych potrzeb klientów. 

 • Wynajem długoterminowy dla klientów oczekujących kompleksowej oferty wraz z możliwościami zarządzania flotą pojazdów
 • Leasing konsumencki dla klientów indywidualnych
 • Leasing niższych rat KINTO One dla firm

KINTO to elastyczna umowa bez konieczności wpłaty własnej, z różnymi formami zakończenia kontraktu – to klient decyduje. Finansowanie charakteryzuje się niezwykle przejrzystymi kosztami, z jedną stałą miesięczną ratą, obejmującą finansowanie pojazdu oraz wszystkie usługi związane z użytkowaniem auta – od serwisu, przez ubezpieczenie, po Pakiet Mobilności. Kompleksowa rata może obejmować m. in.:

 • Pełną obsługę serwisową ASO
 • Pakiet ubezpieczenia AC/OC/NNW
 • Wymianę i przechowywanie opon
 • Opiekę Assistance
 • Wynajem auta zastępczego

KINTO to także wybór bardziej zrównoważonego sposobu użytkowania auta, z myślą o klimacie i środowisku. W ramach finansowania Toyota Leasing oferuje najnowsze, niskoemisyjne modele hybrydowe, elektryczne oraz wodorowe marki Toyota i Lexus.

Źródło: Toyota Bank

Promocyjna oferta kredytu hipotecznego w Banku Pekao S.A.

Promocyjna oferta kredytu hipotecznego w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. prezentuje ofertę kredytu hipotecznego z marżą od 1,84 proc., który można przeznaczyć m.in. na zakup domu, mieszkania czy działki budowlanej. Warunki cenowe obowiązują do 31 lipca 2024 roku.

Kredyt hipoteczny Banku Pekao jest wysoko oceniany w cyklicznie publikowanych zestawieniach – w ostatnim rankingu opracowanym przez Bankier.pl zajął on 2 miejsce1. Produkt można przeznaczyć na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego bądź zakup mieszkania, jego remont, jak również przekształcenie nieruchomości na cele mieszkaniowe i spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku.

Klienci, którzy planują wydatki związane z tymi czynnościami mogą skorzystać z oferty obowiązującej do 31 lipca 2024 r. Kredyt hipoteczny z marżą od 1,84 proc. dostępny jest z oprocentowaniem zmiennym i okresowo stałym przez pierwszych 5 lat.

Produkt Pekao pozwala sfinansować do 90 proc. wartości lokalu mieszkalnego oraz rozłożyć spłatę zobowiązania na okres do 35 lat, przy wkładzie własnym wynoszącym 10 proc. Ponadto od 1 czerwca 2024 r. bank zmienił wymóg dotyczący wysokości miesięcznych wpływów na rachunek osobisty, z którego pobierana jest rata, z jej dwukrotności na stałą kwotę 3000 zł dla wszystkich umów kredytu, niezależnie od LTV, czyli stosunku kwoty kredytu do wartości zabezpieczenia hipotecznego.

Bank umożliwia także karencję w spłacie pierwszej raty kapitałowo-odsetkowej do 3 miesięcy od zawarcia umowy, a także zawieszenie tych rat do 6 miesięcy - przy czym jest to możliwe raz na 5 lat lub 2 razy w okresie spłaty kredytu.

Zainteresowani klienci mogą również skorzystać z rodzinnego kredytu mieszkaniowego, w przypadku którego nie muszą posiadać wkładu własnego. Gwarancja Banku Gospodarstwa Krajowego wynosi do 20 proc. wydatków przy maksymalnej kwocie 100 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 15 do 20 lat, a jeśli w trakcie spłaty rodzina powiększy się o kolejne dziecko, część zobowiązania zostanie uregulowana. Rodzinny kredyt mieszkaniowy może być udzielony do 31 grudnia 2030 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: Własne mieszkanie lub dom (kredyt hipoteczny) - Bank Pekao S.A.


Dla oprocentowania zmiennego:
RRSO 8,50 %

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) kredytu mieszkaniowego wypłaconego jednorazowo wynosi 8,50 % i wyliczona została przy założeniach: całkowita kwota kredytu 329 154 złotych (zł) (nieobejmująca kredytowanych kosztów tj. nieobejmująca środków kredytu przeznaczonych na koszty kredytu), kredyt zaciągnięty na 22 lata, 264 miesięcznych rat do spłaty, wniesiony wkład własny klienta: 32,54% całkowitego kosztu kredytowanej inwestycji (m.in. koszt dokumentacji, wartość działki gruntu oraz wszystkie nakłady dotyczące robót budowlano-inwestycyjnych), zmienne oprocentowanie kredytu 7,78% w stosunku rocznym, równa rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości 2 658,72 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 709 790,88 zł, całkowity koszt kredytu 380 636,88 zł przy uwzględnieniu następujących kosztów: odsetki 372 751,24 zł oraz koszty z tytułu: ubezpieczenia kredytobiorców kredytów mieszkaniowych udzielanych przez Bank Pekao Spółka Akcyjna 6469,85 zł (za 4 lata), ubezpieczenia nieruchomości obciążonej hipoteką (innego przedmiotu hipoteki np. spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu) od ognia i innych zdarzeń losowych za 12 miesięcy wg oferty proponowanej przez Bank Polska Kasa Opieki S.A. w imieniu Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A. 335,62 opłaty miesięcznej za kartę debetową MasterCard Debit FX wydaną do rachunku bankowego 4 zł, opłaty za kontrolę nieruchomości (innego przedmiotu hipoteki) 184,50 zł, podatku od czynności cywilnoprawnych od ustanowienia hipoteki 19 zł.

Kalkulacja dokonana na dzień 14 maja 2024 r., na reprezentatywnym przykładzie. 

Obowiązkowym zabezpieczeniem mieszkaniowego kredytu hipotecznego jest hipoteka na nieruchomości (lub innym przedmiocie np. spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu) oraz przelew praw z umowy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych nieruchomości obciążonej hipoteką (lub innego przedmiotu hipoteki), w całym okresie kredytowania. Spłata kredytu oprocentowanego stałą stopą procentową niesie ze sobą ryzyko, iż wysokość raty w okresie obowiązywania stałej stopy może być okresowo wyższa, niż gdyby obowiązywało oprocentowanie zmienne obliczane na podstawie wskazanej wyżej na podstawie stopy i stałej marży. Spłata kredytu oprocentowanego zmienną stopą procentową wiąże się z ryzykiem zmiany stopy procentowej, co w przypadku wzrostu stopy procentowej spowoduje wzrost wysokości raty i całkowitej kwoty do zapłaty.

Wskaźnik referencyjny WIBOR 1M jest opracowywany i publikowany przez administratora: GPW Benchmark S.A. Wartości tego wskaźnika oraz dotycząca go dokumentacja są dostępne na stronach internetowych administratora: www.gpwbenchmark.pl. Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna podejmuje decyzję o udzieleniu ww. kredytów po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Przedstawione informacje nie stanowią oferty zawarcia umowy w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Kredytodawcą jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna.

Dla okresowo oprocentowania stałego :

RRSO 8,41%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) kredytu mieszkaniowego wypłaconego jednorazowo wynosi 8,41% i wyliczona została przy założeniach: całkowita kwota kredytu 349 056 złotych (zł) (nieobejmująca kredytowanych kosztów kredytu tj. nieobejmująca środków kredytu przeznaczonych na koszty kredytu), kredyt zaciągnięty na 22 lata i 6 miesięcy, 270 miesięcznych rat do spłaty, wniesiony wkład własny klienta: 32,59 % całkowitego kosztu kredytowanej inwestycji (m.in. koszt dokumentacji, wartość działki gruntu oraz wszystkie nakłady dotyczące robót budowlano-inwestycyjnych), okresowo stałe oprocentowanie kredytu na okres 5 lat wynosi 7,67% w stosunku rocznym, po którym może być ustalone przez strony umowy na kolejny okres 5 lat w nowej wysokości, lub w przypadku braku tego ustalenia zostanie zastąpione zmienną stopą oprocentowania ustaloną w stosunku rocznym jako suma zmiennej wartości wskaźnika referencyjnego WIBOR wyznaczonego dla terminu fixingowego 1 miesiąca, („WIBOR 1M”) oraz marży Banku w wysokości 1,89. Wartość WIBOR 1M jest przyjmowana do obliczania oprocentowania z ostatniego dnia roboczego miesiąca kalendarzowego poprzedzającego okres obrachunkowy, dla którego jest ustalane oprocentowanie kredytu (zmienna stopa oprocentowania na dzień 14 maja 2024 r. wynosi 7,78% w stosunku rocznym, ale na potrzeby wyliczenia RRSO przyjęto nie niższe niż okresowo stałe oprocentowanie tj. 7,67% w stosunku rocznym), równa rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości 2 770,96 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 760 761,90 zł, całkowity koszt kredytu 760 761,90 zł przy uwzględnieniu następujących kosztów: odsetki 390 270,72 zł oraz koszty z tytułu: ubezpieczenia kredytobiorców kredytów mieszkaniowych udzielanych przez Bank Pekao Spółka Akcyjna 6 861,04 zł (za 4 lata), ubezpieczenia nieruchomości obciążonej hipoteką (innego przedmiotu hipoteki np. spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu) od ognia i innych zdarzeń losowych za 12 m-cy wg oferty proponowanej przez Bank Polska Kasa Opieki S.A. w imieniu Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A. 355,92 zł, opłaty miesięcznej za kartę debetową MasterCard Debit FX wydaną do rachunku bankowego 4 zł, opłaty za kontrolę nieruchomości (innego przedmiotu hipoteki) 184,50 zł, podatku od czynności cywilnoprawnych od ustanowienia hipoteki 19 zł.

Kalkulacja dokonana na dzień 14.05.2024 r., na reprezentatywnym przykładzie.

Obowiązkowym zabezpieczeniem mieszkaniowego kredytu hipotecznego jest hipoteka na nieruchomości (lub innym przedmiocie np. spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu) oraz przelew praw z umowy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych nieruchomości obciążonej hipoteką (lub innego przedmiotu hipoteki), w całym okresie kredytowania. Spłata kredytu oprocentowanego stałą stopą procentową niesie ze sobą ryzyko, iż wysokość raty w okresie obowiązywania stałej stopy może być okresowo wyższa, niż gdyby obowiązywało oprocentowanie zmienne obliczane na podstawie wskazanej wyżej na podstawie stopy i stałej marży. Spłata kredytu oprocentowanego zmienną stopą procentową wiąże się z ryzykiem zmiany stopy procentowej, co w przypadku wzrostu stopy procentowej spowoduje wzrost wysokości raty i całkowitej kwoty do zapłaty.

Wskaźnik referencyjny WIBOR 1M jest opracowywany i publikowany przez administratora: GPW Benchmark S.A. Wartości tego wskaźnika oraz dotycząca go dokumentacja są dostępne na stronach internetowych administratora: www.gpwbenchmark.pl

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Przedstawione informacje nie stanowią oferty zawarcia umowy w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Kredytodawcą jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna.

 1. Źródło: Kredyt hipoteczny Czerwiec 2024 [RANKING], % stałe i zmienne | SMART Bankier.pl
Płatności odroczone w Banku Millennium

Płatności odroczone w Banku Millennium

Bank Millennium udostępnia usługę BLIK Płacę Później. Tym samym kończy pilotaż płatności odroczonych i otwiera możliwość skorzystania z produktu dla pierwszych klientów. Do końca maja nowe rozwiązanie udostępnione będzie wszystkim klientom.

Pierwsi klienci Banku Millennium mogą już korzystać z usługi BLIK Płacę Późniejlink otwiera się w nowym oknie. Bank stopniowo udostępnia rozwiązanie użytkownikom korzystającym ze smartfonów z systemem Android. W kolejnym kroku trafi ono również do tych z urządzeniami z iOS. BLIK Płacę Później pozwala odłożyć zapłatę za kupiony towar na 30 dni. Taka forma finansowania podczas zakupów w sieci pozwala np. sprawdzić jakość lub rozmiar towaru bez angażowania własnych środków. Klienci najczęściej wykorzystują płatności odroczone do zakupów odzieży oraz elektroniki. Bank wprowadza nowe rozwiązanie wspólnie z Polskim Standardem Płatności (PSP).

- Wszystkie nasze rozwiązania w kanałach elektronicznych projektujemy z myślą o klientach – ich emocjach, potrzebach – i chcemy zapewnić im pozytywne oświadczenia. Zależało nam, żeby usługa BLIK Płacę Później jak najlepiej wpisała się w procesy już dostępne w naszej aplikacji mobilnej, mimo że jest inicjowana w sklepie internetowym. Podczas współpracy z PSP dla obu stron było ważne, żeby te wysokie standardy zostały zachowane. Dzięki temu użytkownicy naszej aplikacji otrzymali przyjazną usługę, od szybkiej rejestracji, wygodnej płatności, aż po transparentny proces spłaty zobowiązania – zapewnia Halina Karpińska, dyrektorka Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium oraz Sekretarz Rady Nadzorczej Polskiego Standardu Płatności.

- Usługa odroczonych płatności jest odpowiedzią na trendy nowoczesnego e-commerce. Cieszymy się, że jako jeden z pierwszych banków możemy zaoferować ją klientom Banku Millennium. Innowacyjna forma płatności jest bardzo przydatna w wielu sytuacjach, pozwala kupować produkty i usługi online bez konieczności zamrażania swoich środków. Dzięki temu klienci mogą lepiej planować swoje wydatki i korzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów – uważa Tomasz Pol, dyrektor Marketingu Bankowości Detalicznej w Banku Millennium.

- Płatności odroczone zdobywają coraz większą popularność w polskim Internecie. Aktywnie pracowaliśmy przez ostatnie miesiące nad usługą BLIK Płacę Później, aby jak najlepiej odpowiadała preferencjom klientów. Bank Millennium jako pierwszy bank zdecydował się rozwijać z nami tę usługę, a teraz w efekcie wspólnej pracy obu zespołów kończymy jej pilotaż i udostępniamy BLIK Płacę Później na szeroką skalę. To był intensywny czas, w którym staraliśmy się jak najlepiej oddać BLIKOWE doświadczenia doceniane przez 16 milionów aktywnych użytkowników BLIKA - mówi Dariusz Mazurkiewicz, Prezes Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIK.

Klienci, którzy będą chcieli skorzystać z usługi BLIK Płacę Później w Banku Millennium, poproszeni zostaną o jej aktywację podczas pierwszej transakcji w sklepie internetowym. Po wybraniu odroczonej płatności zapadnie szybka decyzja kredytowa i użytkownik może otrzymać określony limit środków (między 500 a 4000 złotych) do wykorzystania w ramach usługi. Klient będzie mógł wtedy opłacić zamówienie, korzystając z przyznanych środków. Następnie w aplikacji mobilnej Banku Millennium może kontrolować wysokość przyznanego limitu, wykorzystaną na zakupy kwotę oraz termin, w którym powinien ją spłacić. Jeśli spłata zostanie wykonana w ciągu 30 dni od zakupu, klient nie poniesie dodatkowych kosztów. Klienci Banku Millennium w Internecie najchętniej płacą właśnie BLIKIEM. W 2 połowie 2023 roku prawie 1,9 mln klientów banku przynajmniej raz skorzystało z płatności BLIKIEM.

Więcej informacji na www.bankmillennium.pl

Źródło: Millennium Bank

Finansovo.pl

Finansovo.pl - Nowocześnie o finansach.

Najnowsze informacje z zakresu finansów osobistych, finansów firmowych, dostępnych promocji, aktualnych dotacji, możliwości lokowania środków, podatków, ubezpieczeń, publikowanych raportów.

Napisz do nas: finansovo@finansovo.pl

Reklama

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.